Sök


 

Vi är anslutna till 100 % ren hårdträning:


Bänkpress



Friskis och svettisFriskis&Svettis IF, Östersund 
Kontaktperson: Christina Ravald Verksamhetsledare
christina@ostersund.friskissvettis.se
070-88 222 65
063-18 38 28



Sportsgym
Sportsgym Scandinavia
Kontaktperson: Andreas Forss VD,
Östersund - Åre - Sundsvall
070-395 77 23
andreas@sportsgym.nu


YIK Gym

Ytterhogdal IK Gym
Sarah Olofsson
073-0326615
lillorsa.so@gmail.com




itrim
itrim Östersund
Göran Bergvall 
ostersund@itrim.se
Tel 103060

StarGym Östersund
StarGym Östersund
Jonny Vestman
070 - 650 83 68
jonny@stargym.se




Gym24 Östersund
Tony Svensson
070 - 621 32 41
tony@gym24.se




Fristilen Östersund
Jonas Ödén
063-129440
Jonas@fristilen.se




Reebook Crossfitt Östersund
Oliver Zackrisson
0730876785
Oliver@crossfitt.se






Zefyren
Erika Westberg, friskvårdskonsulent 
063-156940 
erika.westberg@jll.se




Popye Gym
Anders Zetterlund
Hjalmar Strömerskolan
Strömsund
070-5859784
anders.zetterlund@stromsund.se



innerjoy
Innerjoy 
Christina Kicki Eriksson
063-131516
kicki@innerjoy.se

 





Pigg och Frisk

Pigg & Frisk AB 

Anna-Karin Lundqvist

anna-karin.lundqvist@piggofrisk.se

070-663 08 03





Östersunds Atletklubb

Östersunds Atletklubb

Anders Olsèn

olsen8577@gmail.com

070-2885893